CALL FOR TRAVEL STARTUPS

O konferenci

Máte zajímavý nápad, projekt či již rozjetý start-up v cestovním ruchu? Pak se přihlašte do prezentační soutěže, během které budete mít možnost si i zapitchovat ve stylu Drangon’s Den před porotou a nechat se i trošku “pogrilovat” otázkami od všetečné odborné poroty. V porotě zasednou CEO’s a founders nejvýznamnějších českých startupů, firem a médií. Vítěz soutěže pak bude večer vyhlášen na slavnostním galavečeru v Hard Rock Café a převezme cenu druhého ročníku TTG Travel StartUp Award pro nejlepší startup roku!

Vystupte do popředí skrz média a před odbornou veřejnost a zařaďte se po bok firem, podnikatelů, frontmenů a inovátorů, kteří již mění a nadále budou
významně utvářet tvář cestovního ruchu v naší zemi.

V případě zájmu o pitching/prezentaci na akci nám zašlete v průběhu ledna email s prezentací o Vašem projektu na prague@360traveltrends.com Ze zájemců vybereme do 31.1. 10-15 nejperspektivnějších projektů, které pozveme na pitching 16.2. mezi 10-14h před porotou. Začátkem února bychom vybraným kandidátům zaslali podrobnosti jak bude soutěž probíhat.