Konference 360° Travel Trends 2020
Hot topic: Rising Stars
aneb kdo utváří budoucnost Česka v cestovním ruchu


14. 2. 2020

PVA EXPO PRAHA | paralelně s HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

STUDENT
490,- Kč (bez DPH)
V ceně je i vstup na veletrh HOLIDAY WORLD 2020.

SUPER EARLY BIRD
990,- Kč (bez DPH)
V ceně je i vstup na veletrh HOLIDAY WORLD 2020.

EARLY BIRD
1.490,- Kč (bez DPH)
V ceně je i vstup na veletrh HOLIDAY WORLD 2020.

REGULAR TICKET
1.990,- Kč (bez DPH)
V ceně je i vstup na veletrh HOLIDAY WORLD 2020.

LAST MINUTE
2.490,- Kč (bez DPH)
V ceně je i vstup na veletrh HOLIDAY WORLD 2020.

Program

Třetí ročník konference 360° Travel Trends proběhne 14.2.2020 paralelně s veletrhem cestovního ruchu Holiday World na Výstavišti PVA Expo v Letňanech. Jednodenní program bude letos zaměřený na hybatele a inovátory cestovního ruchu, kteří se nebojí přicházet s novými a nevšedními nápady, řešeními a produkty.

Den plný provokativních inspirací i praktických nápadů, jak se posunout z šedé zóny a vyniknout v tvrdé konkurenci. Vstupenka na konferenci 360°Travel Trends opravňuje i ke vstupu na veletrh Holiday World! Detaily programu připravujeme.

Speakers

Ondřej Krátký – Co-Founder & CEO at Liftago

Profil speakera:

Spoluzakladatel a ředitel Liftago, lokální přepravní platformy a nejlépe hodnocené taxi aplikace s vizí sdílení přepravní kapacity s dalšími segmenty přepravy zboží a lidí s cílem ulevit dopravní situaci.

Téma: „Následky růstu komerční přepravy a sdílení.“

Alex Ilyash – CEO DAVINCI travel system

Profil speakera:

Alex Ilyash je zakladatelem a CEO společnosti DAVINCI travel system, která poskytuje online B2B platformu pro hotelové rezervace. Zatímco Booking.com je jedničkou v B2C segmentu, v DAVINCI si dali za cíl dobýt poněkud zaostávající B2B segment skupinových hotelových rezervací.

Alex po svém prvním exitu odletěl do Silicon Valley, aby tam hledal inspiraci pro svůj další projekt. Výsledkem několikaměsíčního vývoje byl startup DAVINCI. Ten Alexovi otevřel cestu k vytvoření globálního produktu, který dosud, jak zjistil během svého působení v cestovním ruchu, na trhu zcela chyběl. Startup DAVINCI se rozhodl současný stav změnit a pracuje na digitalizaci a zautomatizování tohoto typu rezervací.

Téma: „Jak se technologie v travel businessu dotkly cestovních kanceláří - proč se musejí přizpůsobit nebo zmizí z trhu.“

David Manley – CEO Go Real Travel

Profil speakera:

Zakladatel a prezident Go Real Travel (dříve Go Real Europe), cestovní společnosti, která využívá technologie a informace, aby pomohla svým zákazníkům prozkoumat svět nezávisle, bez stresu a bez zdlouhavých příprav. Společnost Go Real Travel, kterou David založil jako poradenskou firmu, je nyní rychle rostoucí společností s více než 40 zaměstnanci. David absolvoval bakalářské studium na americké škole West Point v New Yorku a následně získal MBA titul na Univerzitě Jižní Kalifornie. Davit je veterán americké armády, pracoval v mnoha zemích a má více než dvanáct let zkušeností v cestovním ruchu.

Téma: „Cestování - propojené a autentické“

Miky Škoda – Zakladatel X-Challenge a LeapMakers

Profil speakera:

Miky vystudoval management cestovního ruchu v Olomouci, pět let vedl skautský oddíl a po zkušenostech z vedení svojí první firmy založil LowCost Race, závod po Evropě, který se dostal do většiny velkých českých médií.
Cílem bylo kompenzovat trend pasivního sledování travel influencerů a zprostředkovávat reálné zážitky a jeho vlastní cestovatelské zkušenosti pomocí letních výzev.
V roce 2019 na základě poptávky s novým týmem přetvořil původní ryze cestovatelský projekt na platformu X-Challenge zastřešenou komunitní mobilní aplikací. Cestování a výzvy jsou v rámci platformy hlavními prostředky rozvoje růstového myšlení u mileniálů a generace Z.
Miky dlouhodobě spolupracuje s influencery a sám se aktivně podílí na inspiraci k svobodnému rozhodování, podnikání a udržitelnému cestování na středních školách v rámci platformy LeapMakers.

Téma: „Třetí dekáda a travel z pohledu mileniálů“

Jan Doležal – SmartGuide CEO

Profil speakera:

Jan získal MBA titul na prestižní univerzitě Harvard Business School a magisterský titul v oboru Kybernetika na ČVUT. Strávil deset let jako konzultant ve společnosti McKinsey, kde poskytoval poradenství vrcholovému managementu společností se zaměřením na telekomunikace a digitální technologie. Dále má zkušenosti z oblasti start-up společností na mezinárodní úrovni – podílel se například na investorském start-upu Rocket Internet.

Jan je také vášnivý cestovatel. S cílem prožívat autentické zážitky procestoval s batohem více než 60 zemí. Svoji zálibu v cestování a zájem o technologii spojil ve svém projektu Smart Guide, platformě pro digitální průvodce, která z běžných turistů dělá dobrodružné průzkumníky.

Téma: „Řešení nadměrného cestovního ruchu“

Jan Jelínek – Creative Director at B&T agency

Profil speakera:

Janovi polovinu života vyčítali, že si pořád něco vymýšlí. Druhou mu za to platí. Před třemi lety založil agenturu, která pomáhá značkám být trendy.

Téma: „Trendy 2020“

Iveta Hamarneh – Vysoká škola obchodní v Praze

Profil speakera:

Iveta Hamarneh, prorektorka pro studium na Vysoké škole obchodní v Praze, působí ve vysokém školství po celou dobu své profesní kariéry. Postupně se z řadového pedagoga, přes vedoucí katedry propracovala na prorektorku pro studium. Na poli akademické půdy, ale i mimo ni, motivuje studenty, aby trendy cestovního ruchu měli stejně rádi jako ona. Na svých přednáškách nabízí moderní model přijímaní informací založený především na kontextu a analogii, než na memorování. Je členkou Společnosti vědeckých expertů cestovního ruchu a Czech Travel Press.

Téma: „Jak může vysoké školství pomoci cestovnímu ruchu v České republice?“

Jan Martínek – Senior Partnerships Manager at Daytrip

Profil speakera:

Honza má přes 10 let zkušeností v obchodu s lehkým přesahem do marketingu. Jako Senior Partnerships Manager pomáhá Daytripu hledat zajímavé partnery. Od léta taky vede českou odnož Travel Massive — globálního online fóra pro odborníky z cestovního ruchu. Volný čas rád tráví s rodinou, knížkami, vodní dýmkou a horolezectvím.

Téma: „Budoucnost přepravy je o zážitcích“

Tomáš Děkan – Partner at Localgrapher.com

Profil speakera:

Tomáš D. se již přes 10 let pohybuje v online marketingovém světě. Poslední 3 roky pomáhá jako co-owner budovat start-up Localgrapher.com. V Localgrapher má na starosti hlavně business development a analytiku. Travel business si zamiloval, protože není nic lepšího, než pomáhat lidem užít si cestování naplno..

Téma: „Co mě naučilo budování globálního projektu.“

Pavlína Zychová – CoFounder & CEO at MyStay

Profil speakera:

Absolventka Univerzity Palackého. Právnička vzděláním, dobrodruh povoláním. Již několikátým rokem je hnacím motorem start-upu MyStay. Cílem MyStay je zpříjemnit pobyt hosta po rezervaci a nabídnout mu všechny služby hotelu, aby byl maximálně spokojený a dal co nejlepší hodnocení. Loni jí Hospodářské noviny vyhlásili Top ženou česka v sekci startupy. Čtvrtým rokem pořádá národní kolo Women Startup Competition Prague, ve kterém pomáhá zviditelnit podnikatelky a motivovat okolí.

Téma: „“

Co o nás řekli

  • „Dozvěděla jsem se nejčerstvější informace o zahraničních trendech v cestovním ruchu z první ruky, které zásadně ovlivní mé manažerské rozhodování.“

    Jana Zelenková / Travel Agent

  • „Inspirovala jsem se od řady skvělých speakerů, zaujala mě zejména témata umělé inteligence, virtuální a rozšířené reality.“

    Patra Machovcová / Travel Startup

  • Přednášky o influencer marketingu nám otevřely oči. Naučil jsem se, jak si influencery vybrat a jak s nimi správně komunikovat a spolupracovat.

    Jirka Pála / Hoteliér

Druhý ročník v číslech

1

den plný inspirace

12

speakerů

250+

účastníků

Děkujeme partnerům aktuální edice!

Chtěli byste se stát partnerem ročníku 2020?

Mám zájem se zapojit jako partner v aktuálním ročníku